Служба видалення аварійних дерев:
- ТЕФОНУЙТЕ БЕЗ ВИХІДНИХ -

Видалення та обрізка дерев з автовишки

Видалення та обрізка дерев з автовишки

Професійне видалення та обрізка дерев з допомогою автовишки за низькою ціною від «СВАД-АРБО», гарантія на збереження майна, недорого.

+38 (097) 311-88-16

Телефонуйте прямо зараз!

Найбільше загрожують людям дерев знаходяться в містах. Сотні, а іноді тисячі гігантів-дерев щодня витримують агресивний вплив екології міста. Хвороби, дефіцит поживних речовин, будівництво тощо, сприяють швидкій загибелі навіть не одного дерева, а цілого ансамблю. І сьогодні, практично в кожному населеному пункті, ми спостерігаємо багато дорослих дерев, які нерідко вимагають догляду. А взагалі, питання в видаленні дерев стоїть досить гостро і вимагає негайно рішення та максимальної безпеки.

Як краще провести спилювання дерев: з автовишки чи альпіністами?

Для замовника це більше філософське питання, а ось для виконавця це ключовий момент від якого буде залежати час виконуваної роботи і трудові затрати. Для точного вибору, необхідно зробити оцінку, виходячи з умов робіт: або це міські умови, або це присадибна ділянка. Визначити всі складнощі, які можуть виникнути при виконанні замовлення. Валку дерев альпіністами доцільно виконувати в умовах обмеженого простору і при невеликій кількості дерев (до 20). При відсутності можливості скидання на землю порубкових залишків. А ось вирубувати дерева з автовишки актуально в міських умовах, там де методом альпінізму буде високий ризик повержения будівель і різних комунікацій. Наприклад поблизу будинку, проводів, доріг, парків, прибудинкових територіях. Так само є випадки коли на дерево неможливо або небезпечно забиратися альпіністам в зв'язку з аварійним стоянням дерева або його аномального росту стовбура.

Валка дерев з автовишкою в місті

Щороку наглядові органи, які стежать за зеленими насадженнями в містах, виявляють ряд порушень. Це і померлі сухі дерева, нахил, аварійні, небезпечні і багато інших. Складають акт огляду, і дають дозвіл на вирубку або обрізку дерев. У міських умовах з великим обсягом робіт, доцільно проводити валку дерев з автовишки. Наша компанія використовує тільки сучасн автовишки. Закордонне обладнання має високу надійність, і не змусить нас зривати терміни через відмову техніки. При видаленні дерев з автовишки в міських умовах необхідно забезпечити безпеку і при необхідності перекрити рух на вулицях і пішохідних зонах. Виставити таблички і людей на відстані не менше 50 метрах.

Обрізка дерев з автовишки

Навесні і восени це найбільш затребувана послуга нашої компанії. Наші фахівці тільки за один сезон виконують кронування довше 550 стовбурів дерев із застосуванням автогідропідіймача. Уздовж лінії електропередач на ділянках, при санітарній обрізці, атовишка незамінна панацея. А також вона ідеально підходить для кронування високих тополь. Практично всі тополі і липи в Україні були обрізані з застосуванням автогідропідьомніка. Послуга стає все більш популярна.

Автовишку зручніше використовувати коли є:

  • Значний обсяг дерев;
  • Наявність ліній ЕП, споруд та будинків;
  • Нормальний під'їзд автовишки;
  • Аварійні і сухі дерева.

При виборі компанії для виконання робіт з автовишки переконайтеся, що у всіх працівників є допуск для роботи на висоті, також обов'язковий досвід поводження з бензопилами і знання в області роботи з деревами. Вибираючи недобросовісну компанію, ви ризикуєте залишитися з покрученими дитячими майданчиками, парканами, порваними дротами і тому інше.

Технологія спилювання дерев з автовишки

При роботі з деревами з автовишки, можна злегкістю видаляти найскладніші і високі дерева. Головна умова це наявність майданчика для скидання порубкових залишків. Принцип роботи простий: по частинах видаляємо все гілки. З низу до верху, від тонкого до товстого. Далі обпиляними стовбур, ми починаємо зрізати з верху в низ в залежності від поставленого завдання. Повсюдно обслуговування міста або населеного пункту і виконання технічного завдання по роботі з зеленими насадженнями, важко уявити без використання автовишки. Обрізка і кронування тополь, цих масивних і великих дерев, також не обходиться без висотної техніки. Якщо у вас п'ять або десять дерев ми рекомендуємо Вам звернутися по допомогу до альпіністів. А якщо у Вас більше 20-ти, то зателефонуйте до нас в компанію і ми вам дамо якісну консультацію по спилювнню і кронуванню дерев. Ні в якому разі не використовуйте власну силу, для уникнення травм і шкоди.

Пиляємо дерева з автовишки по всій Україні. Для консультації та отримання більш докладної інформації, телефонуйте і отримаєте відповіді на всі питання. Для зручності можете скористатися формою зворотного зв'язку або написати нам на пошту. Для пошуку нас в інтернеті і замовлення шукайте нас за запитами: СВАД-АРБО, спілювання дерев з автовишки, обрізка дерев з автовишки, видалення дерев з автовишки, валка дерев з автовишки.

Категорія: Технологія
Дата публиції: 2020-02-18 22:53:46
Автор: Служба видалення аварійних дерев - СВАД-АРБО
НЕОБХІДНО ВИДАЛИТИ ДЕРЕВО?
Служба видалення аварійних дерев «СВАД-АРБО» надасть усі види професійних послуг із видалення дерев, незалежно від складності, місцевості та об'єму робіт.
+38 (097) 311-88-16

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!