Служба видалення аварійних дерев:
- ТЕФОНУЙТЕ БЕЗ ВИХІДНИХ -

Зрізання та обрізка дерев в Мостиськах

Зрізання та обрізка дерев в Мостиськах

Зрізання та обрізка дерев в Мостиськах від команди професіоналів: вирубка, спилювання, зрізка дерев під будівництво, видалення аварійних дерев. Прибирання, чистка територій від небажаних насаджень, послуги автовишки, повна гарантія збереження майна. Працюємо в межах м. Мостиська та по Львівській області. Ціна — договірна.

+38 (097) 311-88-16

Телефонуйте прямо зараз!

Спилюємо та обрізаємо будь дерева: живі, сухі, аварійні. Ті, що ростуть біля та уздовж ліній електропередач (ЕП), з даху або навислі над будинками та спорудами, зламані і застрягли. Працюємо в полі, місті, селі, на кладовищі. Кількість і розмір не має значення. Даємо повну гарантію збереження майна. Всі роботи з видалення дерев в Мостиськах виконуються досвідченими арбористами, верхолазами-бензопильщиками або з допомогою автовишки, за доступними цінами, в зручний для вас час. Спиляти дерево в Мостиськах з компанією «СВАД-АРБО» — це доступно, безпечно та швидко! Телефонуйте у будь-який час!

Способи зрізання та обрізки дерев. Опис і відео

Серед усіх технологій, з допомогою яких ми проводимо зрізання, обрізку та порізку дерев в Мостиськах ми найбільш доступна і популярна послуга — це зрізання та обрізка дерев з попомогою автовишки. Це найбільш простий та швидкий спосіб виконати роботи по сприлюванню небажаних дерев. Робота з допомогою автовишки можна проводити у будь-який час, незалежно від погодних умов.

Зрізання дерев з допомогою автовишки

Валка дерева цілком, використовуючи нахил, валочного пропилу і пристосування (клини, валочні лопатки).

Валка дерева з відтяжкою. До стовбура прикладається сила, що дозволяє безпечно направити дерево в потрібну сторону. Використовується поліспаст (система блоків + мотузка + спец. пристрої) або лебідка. Такий спосіб застосовується, коли дереву потрібно «допомогти» впасти в потрібному напрямку.

Секційне видалення дерева частинами зверху-вниз в умовах обмеженого простору. Все, що можна безпечно скинути - скидається. Решта гілки і частини стовбура повільно спускаються вниз, де їх приймають, складають і розпилють асистенти арбористи.

Видалити дерево в Мостиськах — загальна інформація

Необхідність у спилюванні дерев в Мостиськах може виникнути з різних причин. Власники землі можливо хочуть позбутися від старих, аварійних дерев та посадити нові, або звільняють ділянку для будівництва. В умовах обмеженого простору потрібна акуратна зрізка дерева. Найпростіше позбутися небажаного дерева - це скористатися послугами арбористів-бензопильщиків чи послуг автовишки. Вони можуть швидко прибрати дерево без спецтехніки, або разом з нею. Все, що їм потрібно - комплект спорядження, бензопили та спецтехніка. В розпорядженні наших спеціалістів це все є  в наявності.

Вартість зрізки та обрізки дерев в Мостиськах, ціна

Остаточно вартість визначається після телефонної консультації, або пишіть на Viber, WhatsApp, Telegramm і електронну пошту. Дерева різні, дякуємо за розуміння! Друзі, оптом дешевше! Чим більше дерев замовите, тим менше кожне з них вдарить по кишені.

Входить у вартість:

 • виїзд бригади арбористів;
 • вирубка аварійних, крупномірних та інших дерев;
 • порізка на дрова (колоди по 30-40 см).

Додаткові послуги:

 • видалення пнів дробленням;
 • подрібнення порубкових залишків в тріску;
 • вивезення порубкових залишків;
 • прибирання території.

Стандарти та переваги нашої компанії

В роботі з нашими клієнтами, ми маємо ряд переваг та притримуємся наступних стандртів:

 • Оцінюємо по фото WhatsApp, Viber, Telegram, email;
 • Спиляємо дерева в умовах обмеженого простору;
 • Збережемо майно — дамо гарантію;
 • Вивеземо сміття — буде чистіше, ніж було;
 • Зробимо знижку, пенсіонерам 10%, на обсяг до 70%;
 • Боюховичі + 70 км — безкоштовний виїзд.

Використання ручної праці арбористів для зрізання та обрізки дерев дозволяє зберегти в цілості споруди і елементи інфраструктури, до того ж робота має ряд переваг:

 • не потрібно під'їзд до об'єкта (не псується газон, рослини і т.д.)
 • немає обмеження по висоті (у автовишки виліт стріли обмежений)
 • немає потреби оплачувати робочу зміну автовишки, а також її доставку.

Валка дерев в Мостиськах від компанії «СВАД-АРБО»

Досвід, передове альпіністське спорядження і бензоінструмент дозволяють працівникам нашої компанії працювати в важких умовах. Валка аварійних дерев в Мостиськах неможлива без досвідчених арбористів, які пройшли навчання і мають спеціальний дозвіл на виробництво даних робіт. Завдяки їм можна легко спилювати, обрізати, вилікувати, обробляти дерева.

Якщо Вам потрібно спиляти, звалити, видалити дерево в Мостиськах, то компанія «СВАД-АРБО» надасть такі послуги з гарантією, недорого і оперативно. Гарантуємо дотримання техніки безпеки і обумовлених термінів. Телефонуйте або пишіть!

Категорія: Статті
Дата публиції: 2020-11-25 13:29:46
Автор: Служба видалення аварійних дерев - СВАД-АРБО
НЕОБХІДНО ВИДАЛИТИ ДЕРЕВО?
Служба видалення аварійних дерев «СВАД-АРБО» надасть усі види професійних послуг із видалення дерев, незалежно від складності, місцевості та об'єму робіт.
+38 (097) 311-88-16

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!